.

.

Одлична цена
CIEMIILI 2017 Лето V Деколте, Шупливи Од Жените Секси Отвори Врати се Облекуваат за Партијата без Ракави Bodycon Коленото Должина Славна личност Завој Фустан

CIEMIILI 2017 Лето V Деколте, Шупливи Од Жените Секси Отвори Врати се Облекуваат за Партијата без Ракави Bodycon Коленото

DEN 1027.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CIEMIILI
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
BM0329
Материјал:
Најлон,Spandex,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Име на производ:
CIEMIILI 2017 Шупливи Од Жените се Облекуваат
Стил:
Жените Облека, Жените Се Облекуваат
Материјал:
Најлон, Rayon, Spandex
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Ткаенина Тип:
плетење
Повод:
Вечерна Забава,Познати Личности,Ноќен Клуб,Саем,Коктел, Пистата
боја:
Црна
забелешка:
Суво Чистење Само
Производи во категоријата