.

.

Одлична цена
YGYEEG Летен Фустан 2018 Мода Европа Жени Облека Секси Клуб Фустани Долг Ракав Црна Завој Мрежа Фустан Vestidos Црна, Беж

YGYEEG Летен Фустан 2018 Мода Европа Жени Облека Секси Клуб Фустани Долг Ракав Црна Завој Мрежа Фустан Vestidos Црна,

DEN 300.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Деколте:
Стенд
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Чипка
Бренд Име:
YGYEEG
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
S660
Половината:
Природни
Големина:
M,L,XL
Функција:
Празен од, transpare
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Стилот 1:
црна чипка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Технологија:
Колаж / Шевови
Боја:
Црвена, Црна, Беж
Производи во категоријата