.

.

Одлична цена
Danjeaner Лето Секојдневен О-вратот Кратко Sleeve Долго Плус Големина Облекуваат Жените Тенок Солидна Сплит Асиметрични Елегантен Фустани Vestidos

Danjeaner Лето Секојдневен О-вратот Кратко Sleeve Долго Плус Големина Облекуваат Жените Тенок Солидна Сплит Асиметрични

DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
0432
Половината:
Империја
Бренд Име:
DANJEANER
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Sashes
Објектот:
неформални се облекуваат
Бои:
6 бои солидна долг фустан
Големина:
XS-3XL плус големина фустан
Одговара:
тенок одговара фустан
лето облечи:
макси фустан
vestidos:
жените се облекуваат
Производи во категоријата