.

.

Одлична цена
Принцеза се Облекуваат за Lttle Девојка 2018 Пролет Костими за Девојки Бебе Девојка Одблесокот Ракав Лак Вратоврска Принцеза Партија и Свадба Фустани

Принцеза се Облекуваат за Lttle Девојка 2018 Пролет Костими за Девојки Бебе Девојка Одблесокот Ракав Лак Вратоврска

DEN 369.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
preax
Материјал:
Памук,Полиестер,Чипка,Voile
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Симпатична
Декорација:
Обвиткан
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL18010406
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
клучни зборови 1:
девојките се облекуваат убава
клучен збор 2:
повик фустани
клучен збор 3:
облека за бебе девојка
клучни зборови 4:
фустани за девојки од 10 години
клучни зборови 5:
2018 пролет костими за девојки
клучни зборови 6:
принцезата за ана костим
клучен збор 7:
девојки принцезата роденден носии
клучни зборови 8:
vestidos infantil
клучни зборови 9:
бал за девојка
клучни зборови 10:
деца фустани за девојки
Производи во категоријата