.

.

Одлична цена
Плус големина 3XL жените облека 2018 долг ракав секси v вратот bodycon Пакет Хип краток партија облечи голема големина клуб партија vestidos

Плус големина 3XL жените облека 2018 долг ракав секси v вратот bodycon Пакет Хип краток партија облечи голема големина

DEN 328.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
xuan cai ru lin
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Lanon,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FP3402
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Висок квалитет:
еластична ткаенина
Производи во категоријата