.

.

Одлична цена
Мода Лето Жените Фустани Гроздобер Polka Точка Оглавник Ракави Лабава Фустан Елегантен Печати Bodycon Фустан Обичните Жени Облека

Мода Лето Жените Фустани Гроздобер Polka Точка Оглавник Ракави Лабава Фустан Елегантен Печати Bodycon Фустан Обичните

DEN 822.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
HD0614
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Бренд Име:
Aamikast
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Материјал:
Spandex,Памук
Стил:
работа
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Sashes
боја:
Црна и Бела Точка; Црн и Црвен Цвет; Бела и Сина Плоштадот
Ткаенина Тип:
Worsted
Сезоната:
Лето
Пакет:
1pcs
Големина:
S-4XL
Пол:
Жените
Тип:
Фустани/Женски Фустани
Трговија на големо цел:
Прифатливо
Производи во категоријата