.

.

Одлична цена
Црна и Бела Боја Дами ХЛ Завој Фустан Beading Рака направи Секси Bodycon Мини Фустан Вечер Партија Облечи

Црна и Бела Боја Дами ХЛ Завој Фустан Beading Рака направи Секси Bodycon Мини Фустан Вечер Партија Облечи

DEN 1416.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
hl09
Декорација:
Beading
Материјал:
Полиестер,плетење Памук,Spandex,Rayon
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
XEVMONI
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Производи во категоријата