.

.

Одлична цена
Пролет Жените Долг фустан Три Четврт Ракави Стојат Вратот Тенок Кинески Правец на Подобрување на Cheongsam Жакард Фустани Бели 3083

Пролет Жените Долг фустан Три Четврт Ракави Стојат Вратот Тенок Кинески Правец на Подобрување на Cheongsam Жакард

DEN 680.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Rayon,Жакард
Стил:
кинески стил
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Стенд
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
3083
Бренд Име:
WISLY
Пол:
Жените
боја:
Бела
Големина:
S,M,L,XL
Производи во категоријата