.

.

Одлична цена
Дама Бизнис Стилски Секси Женски Тенок Молив Фустан Елегантен Обвивка Опремени Жените се Облекуваат солидна плоштадот вратот Clubwear Работа Фустан

Дама Бизнис Стилски Секси Женски Тенок Молив Фустан Елегантен Обвивка Опремени Жените се Облекуваат солидна плоштадот

DEN 507.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Резервоар
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
работа
Материјал:
Полиестер,плетење Памук
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Плоштад Јака
Силуета:
Молив
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
G 26 С * М * Л * XL * XXL фустан, здолниште
Сезоната:
Пролет / есен / зима фустани
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
Различна висина, различни позиции здолниште
Забелешка:
Измијте со ладна вода само
стил:
Партиски Носат Опремени ОЛ Работа фустани
Боја:
сино жолта
Производи во категоријата