.

.

Одлична цена
2 Парчиња Висок Квалитет 2017 Бесплатен Превозот Нова Есен Зима Средината На Возраст Од Жените Облека Плус Големина Тенок Одговара Фустан Работа

2 Парчиња Висок Квалитет 2017 Бесплатен Превозот Нова Есен Зима Средината На Возраст Од Жените Облека Плус Големина

DEN 1511.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
C xin ОО er L
Декорација:
Tassel
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
Осум илјади двесте четириесет и еден
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
фустан одговара