.

.

Одлична цена
100PC X Fuser филм ракав за Брат DCP 8110 8112 8150 8152 8155 8157 ХЛ 5440 5445 5450 5452 5470 5472 6180 6182 MFC 8510 8512

100PC X Fuser филм ракав за Брат DCP 8110 8112 8150 8152 8155 8157 ХЛ 5440 5445 5450 5452 5470 5472 6180 6182 MFC

DEN 16752.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Fuser Филм Ракави
Број На Модел На:
LY5606001 PELICULA FUSOR MFC 8515 8520 8710 8712 8910 8912 8950 8952
Бренд Име:
OKLILI
Објектот:
fuser филм ракав
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
DCP8110 8112 8152 HL5440 5445 5450 5470 6180 MFC8510 8710 8910 8950
ОЕМ Кодот:
LU9215001 LY5606001
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
100pc
Производи во категоријата