.

.

Одлична цена
Пожари Мажите Фудбалски Чевли Чизми Долго Шила Спорт Фудбалски Бренд Чевли Машки Патики Отворено Висока Глуждот Чизми Sapatos де futebol

Пожари Мажите Фудбалски Чевли Чизми Долго Шила Спорт Фудбалски Бренд Чевли Машки Патики Отворено Висока Глуждот Чизми

DEN 1239.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа
Број На Модел На:
8550
Бренд Име:
Пожари
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
TPR
Применливи место:
Отворено Тревник
Видови На Hobnail:
Долго Шила
Фудбал Чевли Во Боја:
Зелена/Сива/Флуоресцентно зелена
Фудбал Чевли Сезона:
Лето Есен
Фудбал Чевли Стапала:
Долго Шила
Фудбал Чевли Стил:
моден патики
Фудбал Чевли Продажба:
Трговија на големо
Фудбалски Чевли Применливи сајт:
отворен фудбал чевли
Спортски Чевли:
Патики
Патики:
Фудбал Чевли
фудбал чевли големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ЕУР
Фудбал пол:
Мажи
Производи во категоријата