.

.

Одлична цена
Топла продажба! InnJoo Еден Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за InnJoo Еден 3G HD Случај

Топла продажба! InnJoo Еден Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за InnJoo

DEN 102.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PU
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Innjoo
Број На Модел На:
Случај за InnJoo Еден 3G HD
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Производи во категоријата