.

.

Одлична цена
AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Medion Живот X5020 Луксузни Флип Нова Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Medion Живот X5020 Луксузни Флип Нова Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Висок квалитет на СТП
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Сјајни
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
За MEDION
боја:
црна,кафеава,црвена,темно сина
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена
Производи во категоријата