.

.

Одлична цена
За Samsung Галакси S6 S5 Случај 2 во 1 Монтажни Магнетна Картичка TPU Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси S7 Работ S6 Работ S5

За Samsung Галакси S6 S5 Случај 2 во 1 Монтажни Магнетна Картичка TPU Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси S7

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За Галакси S5, За Галакси S6, За Галакси S6 Работ, За Галакси S7, За Галакси S7 Работ
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Бисер Глава-Украси + Ѓердан
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Цвеќиња,Украсени
Големина:
168*80*20mm
Бренд Име:
Go2linK
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
TPU Кожа + Бисер Украс
Погоден за:
Samsung Галакси S5, S6, S6 Работ, S7, S7 Работ
боја:
Chrysanthemum, Роза, Сакура, Орхидеи итн. 7 бои се опционални
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Мода и Мулти Функција
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-S5S6S7
Производи во категоријата