.

.

Одлична цена
Моден Крои Боја Покрие Случај За Xiaomi Микс 2 Mix2 MiMix2 Случај Флип Стојат Магнетни Вистинска Кожа Телефон Покрие Торба

Моден Крои Боја Покрие Случај За Xiaomi Микс 2 Mix2 MiMix2 Случај Флип Стојат Магнетни Вистинска Кожа Телефон Покрие

DEN 508.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Се Меша 2
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.99
Карактеристики:
Модата.најлуксузниот
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци
Производи во категоријата