.

.

Одлична цена
За Sharp Aquos Смисла SHV40 Луксузни Кожа Случај Ултра Тенок Стојат Картичка Слотови Книга Стил Кожа Случај За Sharp Aquos Смисла SHV41

За Sharp Aquos Смисла SHV40 Луксузни Кожа Случај Ултра Тенок Стојат Картичка Слотови Книга Стил Кожа Случај За Sharp

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
SHV41, SHV40
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Транспарентен,Обична,Спорт,Симпатична,Сјајна,Гроздобер,Егзотични,Геометриски
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Водоотпорен
Карактеристики:
СТП Кожа Кожа Случај
Компатибилен Бренд:
ASUS
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
KAILYON
Производи во категоријата