.

.

Одлична цена
Elephone P8 Случај 5.5 2017 6 Бои Флип Посветен Кожа Ексклузивни Посебни Телефон Покрие Случаи Картичка Паричникот+Следење

Elephone P8 Случај 5.5 2017 6 Бои Флип Посветен Кожа Ексклузивни Посебни Телефон Покрие Случаи Картичка Паричникот+Следење

DEN 191.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
СТП Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
за Elephone
Карактеристично:
Рачно изработени
Услуга:
Индивидуализира
боја:
Црвена,Розова,Црна,Сина,Црвена Роза,Браун
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Место на Потекло:
Шенжен,Кина
дизајн:
Лудиот Коњ Кожа
is_customized:
Yes
Големина:
100% Match
Број На Модел На:
за Elephone P8
Тип:
Случај
Производи во категоријата