.

.

Одлична цена
Случај За Samsung Галакси Core Премиер LTE G360 G361F G360H G3606 G3608 Флип Картичка стојат носителот СТП кожа мека телефон Случај funda

Случај За Samsung Галакси Core Премиер LTE G360 G361F G360H G3606 G3608 Флип Картичка стојат носителот СТП кожа мека

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Гроздобер,Мат,Украсени
Големина:
For Samsung Galaxy Core Prime LTE G360
Карактеристики:
Флип Картичка стојат носителот кожа мека телефон Случај со рака
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Grand
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Производи во категоријата