.

.

Одлична цена
Прекривачот Паричникот Кожа Случај Со Држачот на Телефонот Торба Holster Тенок Школка За Samsung Галакси A3 Година A310 A310F A310H A310M

Прекривачот Паричникот Кожа Случај Со Држачот на Телефонот Торба Holster Тенок Школка За Samsung Галакси A3 Година

DEN 106.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Сеопфатна заштита, анти-падот, носат-отпорни,
Функција:
Со Картичката Џеб,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Сјајна,Бизнис
Бренд Име:
Asuwish
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
4.7 inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Црна, Златна, се Зголеми црвена, Бела
Посебна Карактеристика:
со држачот
Број На Модел На:
За Samsung Галакси A3 2016 Година A310 A310F A310H A310M
Производи во категоријата