.

.

Одлична цена
Нов Фитнес Тешки Обука Метал Кревање Челик Куки со Neoprene Поместена Зглоб Обвива Најдобри Моќ Кревање Обука Куките

Нов Фитнес Тешки Обука Метал Кревање Челик Куки со Neoprene Поместена Зглоб Обвива Најдобри Моќ Кревање Обука Куките

DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Број На Модел На:
P-WH-A02
Тип:
Дигање Ракавица
Бренд Име:
anotherboxer
Производи во категоријата