.

.

Одлична цена
РИБА КРАЛОТ КАТАНА Cottus 50pcs/многу Size3-Size12 Јаглероден Челик Риболов Кука Со Дупка Фидер Anzol Fishhook Риболов Справи

РИБА КРАЛОТ КАТАНА Cottus 50pcs/многу Size3-Size12 Јаглероден Челик Риболов Кука Со Дупка Фидер Anzol Fishhook Риболов

DEN 159.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
10, 11, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Јаглероден Челик
Обликот:
Бодликава Кука
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Езеро
Производи во категоријата