.

.

Одлична цена
замена на филтер 01830 крстот референца MD-5264 01830

замена на филтер 01830 крстот референца MD-5264 01830

DEN 1437.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Производителот Дел Број:
01830
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
01830
Објектот Ширина:
142mm
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Објектот Висина:
55mm
Објектот Должина:
142mm
Тип:
гориво филтер
Производи во категоријата
DEN 957.60