.

.

Одлична цена
Fancytrader Cuddly Мека Животни Куче Мечка, Волк Bunny Перница Кукла Меки Полнети Аниме Цртан филм Кукла Подароци 70cm 28inch за Деца

Fancytrader Cuddly Мека Животни Куче Мечка, Волк Bunny Перница Кукла Меки Полнети Аниме Цртан филм Кукла Подароци

DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Висина:
70cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Број На Модел На:
FT16814
Бренд Име:
FancyStyle
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Форма:
аниме мечка, волк куче
Тема:
Животни
Животни:
кадифен животни
Тип:
куче свиња, мечка
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
PP Памук
Надворешен Материјал:
Мека Кадифен животни Кукла
Употреба:
Подарок Играчка Животни Перница
Тип:
Играчки за деца и возрасни
Големина:
70cm
боја:
како Слика
Фестивал:
Роденден/Божиќ/ Нова Година
Состојба:
Бренд Нови
Производи во категоријата