.

.

Одлична цена
Nooer 45/55cm Топла Продажба Кадифен Банана Играчка Frutit Полнети Кукла И Мека Перница Банана Перници Роденден на Пријател Деца Деца Подарок

Nooer 45/55cm Топла Продажба Кадифен Банана Играчка Frutit Полнети Кукла И Мека Перница Банана Перници Роденден на

DEN 300.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Висина:
45см, 55cm
Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Тип:
Перница/Перница
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Материјал:
Кадифен
Димензии:
во детали страница
Форма:
Овошје Серија
Број На Модел На:
BWT198
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
nooer
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Банана
боја:
како на слика
Потекло:
Jiangsu,Кина(копно)
Производи во категоријата