.

.

Одлична цена
20CM Прекрасна Блескав Прозрачна Кадифен мечето Шарени Led Осветлување Полнети Носат Играчки Подарок за Деца Роденден на Божиќ Подарок

20CM Прекрасна Блескав Прозрачна Кадифен мечето Шарени Led Осветлување Полнети Носат Играчки Подарок за Деца Роденден

DEN 356.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Електронски,Светкави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Мечка
Материјал:
Sintepon
Предупредување:
Не изгори
Бренд Име:
DOOLNNG
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
DL-661
Форма:
Мечка
Производи во категоријата