.

.

Одлична цена
2 пакети Оригинални Fujifilm Instax Мини Филм Монохроматски За Polaroid Мини 8 7s 7 20 25 30 50-тите 50i 90 dw Споделување на СП-1 Инстант lomo

2 пакети Оригинални Fujifilm Instax Мини Филм Монохроматски За Polaroid Мини 8 7s 7 20 25 30 50-тите 50i 90 dw Споделување

DEN 813.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Инстант Фото Хартија:
Филмови
Компатибилен Камера Бренд:
Fujifilm,Polaroid,Leica
Број На Модел На:
Модел
Бренд Име:
Fujifilm
Големина:
54*86mm
е customzed:
No
Филмска Брзина:
Компатибилен Серија:
Fuji 7 7s 8 10 20 25 50-тите 50i SP1 dw
боја:
Лента
Пакет:
1
лист:
10 лист/пакет
Бесплатен превозот :
Yes