.

.

Одлична цена
S/3Xl Мажите Зима, Есен Faux Крзно Јакни Секојдневен Крзно Јака Outwears Машки Плус Големина Лажни Overcoats Човек Имитација на Крзно Облека K539

S/3Xl Мажите Зима, Есен Faux Крзно Јакни Секојдневен Крзно Јака Outwears Машки Плус Големина Лажни Overcoats Човек

DEN 1463.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Бренд Име:
JMprobe
Обвивка Материјал:
Spandex / Бамбус Влакна
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Производи во категоријата