.

.

Одлична цена
Seicane Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2004-2013 Volvo XC90 DVD Панел Трим Цртичка Аудио Монтажа Адаптер Автоматски Стерео Трим

Seicane Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2004-2013 Volvo XC90 DVD Панел Трим Цртичка Аудио

DEN 648.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
800g
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
15.9cm
Бренд Име:
seicane
Објектот Должина:
27.3cm
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Име На Модел:
S37VO001
Објектот Ширина:
25.6cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
боја тип:
Црна
Din Тип:
2DIN
Објектот Големина:
173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Погоден Тип На Возилото:
за Volvo XC90 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Производи во категоријата