.

.

Одлична цена
Пионер Камп водат солидна фармерки мажите бренд-облека директно тексас панталони машки квалитет на секојдневен тексас панталони темно сина ANZ710006

Пионер Камп водат солидна фармерки мажите бренд-облека директно тексас панталони машки квалитет на секојдневен тексас

DEN 1270.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
Светло,Moustache Ефект
Фармерки Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
ANZ710006
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Бренд Име:
Пионер Камп
Ткаенини:
71.9%Памук 26.8%Полиестер 1.3%Spandex
Производи во категоријата