.

.

Одлична цена
AKARZ Познатиот бренд масло од авокадо природни ароматерапијата висок капацитет на кожата за нега на тело масажа, спа авокадо етерично масло

AKARZ Познатиот бренд масло од авокадо природни ароматерапијата висок капацитет на кожата за нега на тело масажа,

DEN 602.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НЕТО-WT.:
100ml, 250ml, 500ml
Бренд Име:
akarz
Етерично Масло Тип:
превозникот масло
Број На Модел На:
AJ406
Состојка:
масло од авокадо
Земја/Регион на Производство:
Франција
Сертификат Број:
ISO/9842_2005_15874
Тип На Објект:
Етерично Масло
Број На Модел На:
J264
Тип На Објект:
Етерично Масло
Ефикасноста:
Зголемување на еластичноста на кожата отстранување на акни, лузни поправка, им помогне на спиење
Се применува на кожата:
сите кожата
Етерично Масло Тип:
Превозникот Ои
Состојка:
авокадо ои
НЕТО-WT.:
100ml 250ml 500ml
Се грижи за:
лицето грижа, нега на кожата, нега на тело
Употреба:
спа , масажа , ароматерапијата
Производи во категоријата