.

.

Одлична цена
Природни црвени гранат камен Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан жените Дами Мода Домот срце облик на потези Накит

Природни црвени гранат камен Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан жените Дами Мода Домот срце облик на потези

DEN 1104.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
URORU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CNAS
Должина:
43cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Главниот Камен:
гранат
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
SC
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
dz025
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Производи во категоријата