.

.

Одлична цена
Крстот & Бесконечност Солидна 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Жените Парична Казна Накит Најдобри Божиќ Подарок За Дамите (Lam Центар Fong)

Крстот & Бесконечност Солидна 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Жените Парична Казна Накит Најдобри Божиќ Подарок

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
NE101965
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Лам Центар Fong
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
7mm*18mm; 13mm*23mm
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
Крстот
Подарок за:
Мајка / Жена / Пријатели / Роденден / Девојка
Повод:
За Статистика, Партија, Свадба, Референци, Патува, Банкет, Датира, Роденден
Производи во категоријата