.

.

Одлична цена
Бохемски Етничка Симулирани-бисер Топка Долги Ѓердани Приврзоци Кристал Beaded Лигавче Изјава Ѓердан Жените Мода Јака Накит

Бохемски Етничка Симулирани-бисер Топка Долги Ѓердани Приврзоци Кристал Beaded Лигавче Изјава Ѓердан Жените Мода Јака

DEN 220.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Како се покаже слика
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Монистра
Број На Модел На:
N-7004-8
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
idealway
Функција:
ѓердан ѓердан
Материјал:
легури, платно, акрилик
Поддршка:
dropshipping, големопродажба, продажба
Големина:
Подароци За:
жени, жени, девојки, дами
Производи во категоријата