.

.

Одлична цена
акрилик блокови за печат 5cm x 5cm јасно печат блок scrapbooking разубавувањето cardmaking материјали

акрилик блокови за печат 5cm x 5cm јасно печат блок scrapbooking разубавувањето cardmaking материјали

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
CM003
Материјал:
Акрилик
Производот:
печат блок
Материјал:
Акрилик
Големина:
5cm x 5cm x 8мм
За:
Scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Производи во категоријата