.

.

Одлична цена
стакло електричен котел користи моќта автоматско неуспех Безбедност Автоматско Исклучување Функција

стакло електричен котел користи моќта автоматско неуспех Безбедност Автоматско Исклучување Функција

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
1.7 L
Моќност (W):
1800w
термичка:
No
Функција:
Анти-сува Заштита
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Литургија Марка
Материјал:
Стакло
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
tangwu
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
кодот на производот:
TANGWUX
JR:
139
Функција:
139
сертификација:
139
Производи во категоријата