.

.

Одлична цена
Мажите Зима без Ракави Надолу Јакна Секојдневен Маскирани Вест Мода Топло Outwear Палто За Мажи Патент Љубители Windbreaker Големи Димензии 5XL

Мажите Зима без Ракави Надолу Јакна Секојдневен Маскирани Вест Мода Топло Outwear Палто За Мажи Патент Љубители Windbreaker

DEN 1108.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Нови
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
YueYueAngel
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Производи во категоријата