.

.

Одлична цена
2017 Нови Мажите Дише дизајн Елеци Тексас Јакна без Ракави Вест Со Многу Џеб плус Големина ArmyGreen боја

2017 Нови Мажите Дише дизајн Елеци Тексас Јакна без Ракави Вест Со Многу Џеб плус Големина ArmyGreen боја

DEN 452.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
снимање вест
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Производи во категоријата