.

.

Одлична цена
Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе по Скалите за да Мост Преку Bamboos Пат Тропски Природата Woodland Начин Quiteness Мирен Приказ на Дигитален

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе по Скалите за да Мост Преку Bamboos Пат Тропски Природата Woodland Начин Quiteness Мирен

DEN 2207.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
49.2W x 39.3H Inch, 59W x 49.2H Inch, 78.7W x 49.2H Inch, 78.7W x 59H Inch, 39.3W x 49.2H Inch, 49.2W x 59H Inch, 49.2W x 78.7H Inch, 59W x 78.7H Inch, 39.3W x 39.3H Inch, 49.2W x 49.2H Inch, 59W x 59H Inch
Бренд Име:
SCOCICI
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
3-4
Тежина:
350-800g
Техника:
Nonwoven
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима
Обликот:
Правоаголник,Квадрат
Возрасна Група:
Деца / Возрасни
Шаблон Тип:
Печатени
Материјал:
Руно
Големина:
11
Функција:
топло
Пакет:
1 x Фрлиле Ќебе
боја:
Како pcitures прикажани
Производи во категоријата
DEN 1367.76 -2 %