.

.

Одлична цена
CNC 5 оска ( A aixs, Ротари оска ) Т чак тип за cnc рутер cnc мелење машина

CNC 5 оска ( A aixs, Ротари оска ) Т чак тип за cnc рутер cnc мелење машина

DEN 9778.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Состојба:
Нови
Бренд Име:
ВАЗАЛ
Број На Модел На:
5 оска +T
CNC или Не:
CNC
Производи во категоријата