.

.

Одлична цена
60cm Пурпурна Божиќ Дрво Декорација за Дома Среќен БОЖИЌ Партија Украс Настан Партија Борови Дрво Енкрипција

60cm Пурпурна Божиќ Дрво Декорација за Дома Среќен БОЖИЌ Партија Украс Настан Партија Борови Дрво Енкрипција

DEN 695.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Елката Висина:
0.6 M
Прозрачна:
No
is_customized:
Yes
Тежина:
0.6kg
Број На Модел На:
ХГ-FPS ЦД-А-0206
боја:
Виолетова
Големина:
60 cm
is_suitable за:
Божиќ Декорација ,
Тежина На Пакет:
58*8*8cm
Материјал:
Еколошки МИЛЕНИЧЕ остава /железо жица /Полипропилен линија
Производи во категоријата