.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 10W КОЧАН LED Таванот Светлина Топло Бела Ладно Бела Вдлабнати LED Светилка Надолу Светлина, За Дома Осветлување AC85-265V

Бесплатен превозот 10W КОЧАН LED Таванот Светлина Топло Бела Ладно Бела Вдлабнати LED Светилка Надолу Светлина, За

11520.00
DEN 10368.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,EMC,CCC
Гаранција:
2 години
Примена:
Кујна
Боја На Каросеријата:
Јасно
Моќ Толеранција:
4%
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
одредување на светлината
Бренд Име:
ROSTSTAR
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Производи во категоријата