.

.

Одлична цена
LEDIARY Круг LED Вдлабнати КОЧАН Downlights LED Светла Точка Вистински 3W 5W 100V-240V Без Треперење 2/3 Инчен Големина 55/70mm Намали Дупка

LEDIARY Круг LED Вдлабнати КОЧАН Downlights LED Светла Точка Вистински 3W 5W 100V-240V Без Треперење 2/3 Инчен Големина

DEN 159.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
3W, 5W
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
КОЧАН Круг Downlights
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
LEDIARY
Напон:
100V-240V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Круг
Зрак Агол:
60 степени
Зрак На Вредноста:
Прилагодливи агол Нагоре или Надолу 15 степени
Производи во категоријата