.

.

Одлична цена
Hoffen топла продаде жените зимска јакна патка надолу грб faux крзно јака тенок одговара на жените надолу паркови грбот дебел топла Јакна parkas

Hoffen топла продаде жените зимска јакна патка надолу грб faux крзно јака тенок одговара на жените надолу паркови

DEN 1919.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тежина:
1150g
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
KN660
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
HOFFEN
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Тип:
Редовни
Одредување На Тежината:
200g-250g
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Одредување На Содржина:
50%
Објектот:
Женска надолу и паркови зимски палта
Баласт:
50%Надолу,50%Пердув
Поставата:
100%полиестер
Крзно:
Faux Крзно
боја:
Беж
Тип:
Жените паркови јакна со крзно јака
Стил:
долго јакна жени
Сезоната:
Зима
Предност:
Windproof и Дише
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Производи во категоријата