.

.

Одлична цена
Нови Оригинални За Lenovo K900 USB Полнење Dock Конектор + Микрофон + Звучници Ѕвончето Лента Модул

Нови Оригинални За Lenovo K900 USB Полнење Dock Конектор + Микрофон + Звучници Ѕвончето Лента Модул

DEN 172.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZUCZUG
Големина:
9*9cm
Број На Модел На:
За Lenovo K900
Компоненти:
USB Полнење Dock Конектор
Состојба:
Висок Квалитет На Бренд Нови Оригинални
Важи Вистински Следење На Број:
Може да се провери следење на информации во веб-сајт
Производи во категоријата