.

.

Одлична цена
1.67 Дигитални Слободни Форма Прогресивна Не-Линија Мулти-Централна Рецепт Прилагоден Оптички Леќи Со Анти-Одраз Слој 2 Компјутери

1.67 Дигитални Слободни Форма Прогресивна Не-Линија Мулти-Централна Рецепт Прилагоден Оптички Леќи Со Анти-Одраз Слој

DEN 4050.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Леќи На Индекс:
1.67
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
CR-39
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Број На Модел На:
1.67 Дигитални Слободни Форма Прогресивни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
QIANJING
Обложување:
HMC
Леќи кои би Можеле да се Вметнат:
SV&Progressives/Поларизирана/Photochromic/Затемнети
Рецепт За Потврда:
Пред Цел Леќа, Pls Потврдете Го Вашиот Рецепт
Рецепт Леќи Се Врати&Наплата:
Рецепт Леќа се Вратат не е Прифатена
превозот време:
Цел на Рецепт Очила е Подолго
Вметнете Rx Леќи:
Без Дополнителни Трошоци За Труд
Леќи Слој:
AR/HMC/КАКО/UV400 Слој
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Гледање Корекција
Леќи тип:
SV/Progressive/Photochromic/Поларизирана/Затемнети
PD Вредност(Pupillary Растојание):
PD е Потребно за Очила Собрание
Производи во категоријата