.

.

Одлична цена
OOTDTY Црна Боја 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер -831F

OOTDTY Црна Боја 5 Автоматско Центар Удар со Тешки Пролет Натоварени Метал Дрво Притиснете Дент Маркер -831F

DEN 83.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Металугрија
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
831F
is_customized:
Yes
се справи со обликот:
Круг
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
Производи во категоријата