.

.

Одлична цена
100pcs/многу Диоди СОП-4 MB6S 0.5 A 600V Минијатурни Мост Rectifier

100pcs/многу Диоди СОП-4 MB6S 0.5 A 600V Минијатурни Мост Rectifier

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ELECYINGFO
Тип:
rectifier диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
генерички
Пакет Тип:
Surface Mount
Производи во категоријата
DEN 67.20 -84 %

DEN 26.16 -84 %

DEN 691.20 -84 %