.

.

Одлична цена
5mm LED Транспарентен Multicolor 4pin Заеднички Катоден RGB Емитуваат Светлина Диоди Светилка Мушка Тробојка Круг Пакет Plug-in 100pcs/многу

5mm LED Транспарентен Multicolor 4pin Заеднички Катоден RGB Емитуваат Светлина Диоди Светилка Мушка Тробојка Круг

DEN 92.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
5mm Multicolor 4pin Заеднички Катоден
Max. Обратна Напон:
5V LED Транспарентен Multicolor 4pin Заеднички Анодна
Max. Напред Тековната:
20mA Транспарентен Ултра Светла
Max. Напред Напон:
2V - 2.2 V (Црвено) 3V - 3.2 V(Зелена Сина
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Тековната:
50mA Светилка Мушка DIY Комплет Пракса
Бренд Име:
ЕК Купување
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Тип:
LED
боја:
RGB Multicolor Црвена Зелена Сина
Големина:
4pin Заеднички Катоден RGB LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка Мушка Plug-in
Производи во категоријата
DEN 44.64

DEN 45.12

DEN 26.16