.

.

Одлична цена
Виножито Dinnerware Поставите 24PCS Нерѓосувачки Челик Шарени Прибор за јадење Поставен на Виножитото Западен Садови Вечера Нож За Свадба И Хотел

Виножито Dinnerware Поставите 24PCS Нерѓосувачки Челик Шарени Прибор за јадење Поставен на Виножитото Западен Садови

DEN 1716.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
6 постави 24 парчиња, 4 поставите 16 парчиња
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
ЕЕЗ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Стил:
Западен
Број на Корисници:
6
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Бренд Име:
EIMAI
Материјал:
Метал
Шаблон Тип:
виножито
боја:
цветен виножито
Име:
24 парчиња curtely поставите услугата за 6 лица
Полски:
Добро огледало полски
Производи во категоријата